Fogadóórák időpontjai

Kérjük, hogy a fogadóórákra szíveskedjenek előzetesen bejelentkezni az iskola titkárságán: 24/511-150

 

  Időpont Helyszín
Vas Zoltánné Folyamatos Árpád u. 12.
Mekler Andrea Folyamatos Árpád u. 12.
Ézsiás Erika Folyamatos Árpád u. 12.
András-Pap Nikolett Minden hónap 1. hétfő 4. óra Árpád u. 12.
Androkity Marcell Minden hónap 1. hétfő 5. óra Árpád u. 12.
Anghelyi Gabriella Minden hónap 3. csütörtök 13:00-14:00 Kossuth L. u. 33.
Bata Györgyné Minden hónap 1. csütörtök 11:00-12:00 Kossuth L. u. 33.
Baunokné Balázs Eszter Minden hónap 1. csütörtök 16:15-17:00 Nagyvarsányi iskola
Beniczky Sándor Minden hónap 1. csütörtök 6. óra Árpád u. 12.
Bordás Katalin Minden hónap 1. hétfő 2. óra Árpád u. 12.
Czinke-Jósvai Henrietta Minden hónap 1. kedd 13:00-14:00 Kossuth L. u. 35.
Czibik Csilla Minden hónap 1. kedd 14:30-15:30 Kossuth L. u. 33.
Csehné Kiss Éva Minden hónap 1. hétfő 4. óra Árpád u. 12.
Csiszer Annamária Minden hónap 1. kedd 3. óra Árpád u. 12.
Decsiné Beke Katalin Minden hónap 1. kedd 16.15-17.00 Kossuth L. u. 33.
Erdei Beáta Minden hónap 1. péntek 10:00-11:00 Kossuth L. u. 33.
Facskó Ilona Minden hónap 1. szerda 1. óra Árpád u. 12.
Fási Adrien Minden hónap 1. hétfő 6. óra Árpád u. 12.
Fazekasné Jenei Szilvia Minden hónap 1. szerda 6. óra Árpád u. 12.
Folláth Vivien Minden hónap 1. kedd 2. óra Árpád u. 12.
Fülöp Izabella Minden hónap 1. kedd 10:00-11:00 Kossuth L. u. 33.
Gerseiné Szabó Mónika Minden hónap 1. hétfő 2. óra Árpád u. 12.
Grabaricsné Sudár Katalin Minden hónap 1. kedd 13:00-14:00 Kossuth L. u. 33.
Gréczi Edina Csütörtök 6. óra Árpád u. 12.
Hitter Magdolna Minden hónap 1. hétfő 6. óra Árpád u. 12.
Hoffmann Timea Minden hónap 1. szerda 14:00-15:00 Kossuth L. u. 35.
Kapcsos Timea Minden hónap 1. hétfő 13:00-14:00 Kossuth L. u. 33.
Koncz Gáborné Minden hónap 1. hétfő 10:00-11:00 Árpád u. 12.
Kosztolányi-Pilis Eszter Minden hónap 1. csütörtök 15:00-17:00 Árpád u. 12.
Lindwurmné Németh Mária Minden hónap 1. hétfő 12:00-13:00 Kossuth L. u. 33.
Liptai Judit Minden hónap 1. hétfő 14:30-15:30 Kossuth L. u. 33.
Lőrinc Zsuzsanna Minden hónap 1. szerda 11:45-12:45 Kossuth L. u. 33.
Márkusné Garamvölgyi Bernadett Minden hónap 1. kedd 12:00-12:45 Kossuth L. u. 33.
Marosi Renáta Minden hónap 1. péntek 3. óra Kossuth L. u. 35. fejlesztőterem
Mészárosné Kátai Tünde Minden hónap 1. hétfő 3. óra Kossuth L. u. 33.
Nagy Fruzsina Minden hónap 1. hétfő 8. óra 15:00-15:45 Árpád u. 12.
Nagyné Macsu Zsuzsanna Minden hónap 1. hétfő 15:00-16:00 Kossuth L. u. 35.
Okrana Erika Minden hónap 1. kedd 17:00-18:00 Kossuth L. u. 33.
Őszné Torma Krisztina Minden hónap 1. szerda 6. óra Árpád u. 12.
Pandula Szilvia Minden hónap 1. kedd 15:00-16:00 Kossuth L. u. 35.
Pittnauerné Nagy Edina Minden hónap 1. hétfő 16:00-17:00 Kossuth L. u. 33.
Póda-Zelenyák Katalin Minden hónap 1. kedd 4. óra Árpád u. 12.
Schuszter Istvánné Minden hónap 1. hétfő 16:15-17:00 Nagyvarsányi iskola
Szabóné Eszes Erzsébet Minden hónap 1. szerda 3. óra Árpád u. 12.
Szabóné Papp Mónika Minden hónap 1. kedd 15:00-16:00 Árpád u. 12.
Szajkóné Ökrész Hajnalka Minden hónap 1. csütörtök 16:15-17:15 Kossuth L. u. 33.
Szíjgyártó Gabriella Minden hónap 1. hétfő 13:45-14:45 Árpád u. 12.
Szomorné Éliás Henrietta Minden hónap 1. kedd 14:30-15:30 Kossuth L. u. 33.
Szontághné Bulje  Ilona Minden hónap 1. hétfő 4. óra Kossuth L. u. 33.
Szőke Imre Minden hónap 1. csütörtök 2. óra Árpád u. 12.
Tallódiné Haraszi Edit Minden hónap 1. csütörtök 11:00-11:45 Kossuth L. u. 35.
Vargáné Mavrak Tünde Minden hónap 1. hétfő 13:00-14:00 Kossuth L. u. 35.
Verebély-Parázsó  Andrea Minden hónap 1. hétfő 14:00-15:00 Árpád u. 12.
Weinhardt-Beleznai Beatrix Minden hónap 1. kedd 13:30-14:30 Kossuth L. u. 33.
Zatureczki Anita Minden hónap 1. szerda 6. óra Árpád u. 12.