Tudás Fája

Azon tanulók neve kerül fel a Tudás fájára, akik a tanév során rendezett iskolai és iskolán kívüli versenyeken szép eredményeket értek el. Az avatásra az Árpád-napok keretében kerül sor.


 

2016 tavaszán felavatott tanulók névsora

2015 tavaszán felavatott tanulók névsora

Az alábbi link alatt a 2014 tavaszán felavatott tanulók névsorát olvashatják.


 

Az alábbi link alatt a 2013 tavaszán felavatott tanulók névsorát olvashatják.


 

 

Az alábbiakban a 2012 tavaszán felavatott tanulók névsorát olvashatják.

2010-2011. tanév végi eredmények

Országos logikaverseny
Koncz Bendegúz – 1. helyezett

Megyei alapműveleti matematikaverseny
Koncz Soma – 1. helyezett (elballagott)
Koncz Bendegúz – 5. helyezett
Sturovics Dóra – 6. helyezett

Területi Vöröskeresztes elsősegélynyújtó verseny – Szigethalom
„A Vöröskereszt története” elnevezésű verseny – 1. helyezés

Elsősegélynyújtó verseny – 2. helyezés
Molnár Noémi (elballagott)
Püspöki Rita (elballagott)
Sturovics Dóra
Szabó Boglárka
Gémesi Eszter

Rajzpályázat – 3. helyezés
Molnár Noémi (elballagott)
Püspöki Rita (elballagott)
Sturovics Dóra
Szabó Boglárka
Gémesi Eszter
Simoncsik Anetta
Romhányi Petra
Sárközi Dóra

Népdaléneklő verseny – Szigetszentmiklós
Lenhardt Mária
Veresegyházi Emma – 2. helyezett

Faragó Panka – különdíj

Területi versmondó verseny – Tököl
Faragó Panka – 1. helyezett

„KOKTÉL” verseny – Szigethalom
Csapatverseny
Gergely Gerda
Kormos Gergő
Sallai Dóra – 3. helyezett

Kistérségi matematika verseny
Pál Nárcisz – 3. helyezett

Bendegúz levelezős verseny döntőjébe jutottak
Kanyó Botond
Kertész Ákos
Tóth Virág

vissza a lap tetejére

2011-2012. évi eredmények

Arany János nyelvi verseny
Nagy Nóra 4.a – 6. helyezett
Ispán Réka 7.b – döntőbe jutott

Német nyelvi verseny – Szigetcsép
Eiben Ottó 3.a
Poroszlay Richárd 3.a
Csizi Gergő 4.a
Makkai Melinda 4.a – 2. helyezett

Burián Andrea 7.a
Vas Petra 7.a
Gál Bertalan 7.a
László Gergő 7.a – 2. helyezett

Jóri Bianka 7.a
Romhányi Petra 7.a
Gémesi Eszter 8.a
Simoncsik Anetta 8.a – 3. helyezett

Versmondó verseny – Makád
Faragó Panka 8.a – 2. helyezett

Egy Dunaharasztiban megjelenő folyóiratban közölték Panka meséjét, melynek címe:
„Nagypapa és a 99 bárány”

Kenguru megyei matematika verseny:
Sturovics Dóra 8.a – 14. helyezett
Koncz Bendegúz 6.a – 16. helyezett

MOZAIK matematika verseny országos döntőjébe jutott:
Kertész Ákos 2.a
Szakmáry Szabolcs 5.a
Koncz Bendegúz 6.a

Taksonyi kistérségi matematika verseny:
Bélteczki Bence 3.b – 5. helyezett
Eiben Ottó 3.a – 7. helyezett

Atlétika verseny – Kiskunlacháza – IV. korcsoport
Fiúcsapat „A”
Szalacsi Viktor
Opra Gergő
Kalácska Sándor
Németh Tamás
Szegedi Attila
Krasznai Tamás – 2. helyezett

Egyéni
Fazekas Sándor – abszolút 1. helyezett
Szalacsi Viktor – 1. helyezett

Leánycsapat
Németh Nikolett
Hajdu Enikő
Molnár Mária
Pisaru Daria
Ullmann Bernadett
Gózon Barbara - 2. helyezett

Atlétika verseny – Kiskunlacháza – III. korcsoport
Fiúcsapat „A”
Fazekas Márk
Mboue László
Wágner Róbert
Kocsis Dávid
Bánsági Benedek
Bagyula Máté – 1. helyezett

Egyéni
Fazekas Márk – 1. helyezett
Wágner Róbert – 2. helyezett

Leánycsapat „A”
Kovács Viktória
Szabó Beáta
Lengyel Csenge
Krasznai Kata
Szeder Dóra
Józsa Anita – 2. helyezett

Egyéni
Kovács Viktória – 1. helyezett
Szabó Vanessza – 3. helyezett

Kistérségi terematlétika verseny – Dömsöd – 5. évfolyam
Leánycsapat „A”
Kovács Viktória
Józsa Anita
Szabó Beáta
Krasznai Kata
Szeder Dóra – 1. helyezett

Egyéni
Kovács Viktória – 1. helyezett

Fiúcsapat
Gregor Márk
Simoncini Gianluca
Bagyula Máté
Bánsági Benedek
Pintér Ákos
(Gyarmati Dániel-tartalék) – 2. helyezett

Egyéni
Simoncini Gianluca – 3. helyezett

Kistérségi terematlétika verseny – Dömsöd – 6. évfolyam
Fiúcsapat
Fazekas Márk
Wágner Róbert
Mboue László
Kocsis Dávid
Fejes Dániel – 2. helyezett

Egyéni
Fazekas Márk – 1. helyezett

Kistérségi terematlétika verseny – Dömsöd – 7. évfolyam
Fiúcsapat
Höchst Bertalan
Höchst Kristóf
Krasznai Tamás
Radics Árpád
Petics Tamás – 3. helyezett

Egyéni
Höchst Bertalan – 2. helyezett

Kistérségi terematlétika verseny – Dömsöd – 8. évfolyam
Leánycsapat
Hajdu Enikő
Molnár Mária
Pisaru Daria – 3. helyezett

Egyéni
Hajdu Enikő – 2. helyezett

Fiúcsapat
Szalacsi Viktor
Gáspár Dezső
Vásárhelyi Norbert
Szegedi Attila
Opra Gergő – 1. helyezett

Egyéni
Fazekas Sándor – 2. helyezett
Szalacsi Viktor – 2. helyezett
Vásárhelyi Norbert – 3. helyezett

Kosárlabda – Szigetszentmiklós – 7.-8. évfolyamosok
Kern Barna
Reszler Péter
Stircula Zsolt
Gáspár Dezső
Zsüle János
Szabó János
Krasznai Tamás
Petics Tamás
László Gergő – 2. helyezett

Kosárlabda – Szigetszentmiklós – 5.-6. évfolyamosok
Fejes Dániel
Volentér Krisztián
Fejes Nóra
Szabó Réka
Szabó Zoé
Sohonyai Klaudia
Vásárhelyi Zoltán
Szalai Zoltán – 3. helyezett

vissza a lap tetejére

Foci

Bozsik-kupa – Ráckeve – 1. korcsoport
Siklódi Áron
Kreisz Péter
Szűcs Bence
Szűcs Balázs
Veresegyházi Richárd
Csoma-László Bence
Solymosi Attila
Koncz Máté
Kovács Martin
Fehér Olivér – 1. helyezett

Kiskunlacháza – Diákolimpia – 3. korcsoport
Ujvári Vince
Fűri Adrián
Fazekas Márk
Kocsis Dániel
Simoncini Dario
Wágner Róbert
Mboue László
Gregor Márk
Kormos Gergő
Mihály Gergő – 2. és 3. helyezett

Árpád Vándorkupa – 4. korcsoport
Wágner Róbert
Gyalog Zoltán
Mboue László
Kocsis József
Szalacsi Viktor
Kollár Ádám
Csabai András – 3. helyezett

vissza a lap tetejére

Teremfoci

BLSZ U-11 utánpótlás kupa
Lőrincz Gergely 4.a csapatban 3. helyezett és egyéni különdíjas

Dallmayr focikupa
Németh Bence 4.c – 1. helyezett

Tánciskolás versenyek
Balázs Szintia 4.b - 1. és 2. helyezések
Gál Bertalan 7.a – 2. helyezés
Krasznai Tamás 7.b – 1. és 2. helyezések

vissza a lap tetejére

Vízilabda

Nyiri Zsolt 8.b osztályos tanuló eredményei
Pozsony- Visegrád kupa – 1. helyezett
Budapest bajnokság - 2. helyezett
Országos bajnokság – 4. helyezett

AMITA Táncművészeti Fesztivál
Németh Nikolett 8.b
Romhányi Petra 7.a
Szabó Boglárka 8.a
Sturovics Dóra 8.a
Simoncsik Anett 8.a – arany és bronz minősítés

vissza a lap tetejére

Karate

Ashihara Open, nemzetközi verseny – Dunaharaszti
Lenhardt Atilla 2.c
Lenhardt Csaba 7.c – bronzérem

7. Zemplén kupa, utánpótlás országos verseny – Sátoraljaújhely
Lenhardt Atilla 2.c
Hályas Ádám 4.b – bronzérem

Diákolimpia, országos verseny – Szentes
Lenhardt Gergely 6.b – ezüstérem
Lenhardt Atilla 2.c - bronzérem

IX. Dominice kupa – Horvátország
Paskó Olivér 8.c – 4. helyezett

vissza a lap tetejére

Ritmikus gimnasztika

Felföldi Lili 4.a osztályos tanuló versenyeredményei
Berczik Sára emlékverseny – 2. helyezett
Sziget kupa – 3. helyezett

Bársony Boglárka 3.b osztályos tanuló versenyeredményei
Sziget kupa – 2. helyezett
Summer Cup – 2. helyezett
Vidékbajnokság – 5. helyezett
Pest megyei bajnokság – 5. helyezett
Diákolimpia országos döntő – 13. helyezett

Síelés – szlalomverseny, Ausztria
Ljah Gabriella 6.b – 2. helyezett

Baranta „CSIKÓ” verseny – Budapest
Horváth Levente 6.a – 1. helyezett
Facsar Gergely 3.a – aranyérem

Poroszlay Richárd 3.a
Mohácsi Norbert 5.c – ezüstérem

Majorán Patrik 3.a
Mohácsi Dorottya 3.a
Bognár Dominik 5.c
Nagy Ádám 5.c - bronzérem

vissza a lap tetejére

Énekverseny (házi)

2. évfolyam
Vizi Tamara – 1. helyezett

Kovács Alíz
Labundy Márk
Lenhardt Atilla – 2. helyezett

Rozbora Péter
Kanyó Botond – 3. helyezett

3.-4. évfolyam
Veresegyházi Emma – 1. helyezett

Pittnauer Hajna
Lenhardt Mária
Sánduj Anna – 2. helyezett

Horváth Eszter – 3. helyezett

5.-6. évfolyam
Fejes Nóra – 1. helyezett
Jakus Cintia – 2. helyezett
Sánduj Sára – 3. helyezett

7.-8. évfolyam
Ispán Réka – 1. helyezett
Várhelyi Debóra – 2. helyezett

vissza a lap tetejére

Angol szépkiejtési verseny (házi)

5.-6. évfolyam
Lengyel Csenge – 1. helyezett
Ljah Gabriella – 2. helyezett
Prikryl Daniella – 3. helyezett

7.-8. évfolyam
Berkes Dorottya – 1. helyezett
Vadász Kíra - 2. helyezett
Tisza Patrik – 3. helyezett

vissza a lap tetejére

Természettudományi komplex verseny (házi)

7. évfolyam
Rohn Viktor – 1. helyezett
Sturovics Dóra - 2. helyezett
Mihály Bernadett – 3. helyezett

8. évfolyam
Höchst Kristóf – 1. helyezett
Gál Bertalan – 2. helyezett
Vankó Cintia – 3. helyezett

vissza a lap tetejére

Mikulás kupa és Tavaszi sakkverseny

Légrádi Adrienn 1.a – 1. helyezett
Barsi Botond 1 osztályos Nv. - 2. és 3. helyezett
Klujber Ákos 5.a – 2. helyezett
Kreisz Péter 2. osztályos Nv. – 3. és 4. helyezett
Apró Zsófia 3.a – 3. helyezett
Szakmáry Szabolcs 5.a – 3. helyezett

vissza a lap tetejére

Simonyi Zsigmond körzeti helyesírási verseny

Lengyel Csenge 6.b – 1. helyezett
Mihály Bernadett 8.a – 2. helyezett

vissza a lap tetejére

Angol nyelvi megyei verseny

Berkes Dorottya 8.c – 1. helyezett
Leéb Tamás 3.b – 3. helyezett
Bélteczki Bence 3.b – Különdíj

Elérhetőségek

Főépület
2336 Dunavarsány, Árpád u. 12.
Telefon: 24/ 511-150
06-70-382-3666
Fax: 24/ 511-151
E-mail: igazgato@arpadsuli.hu


Napközi épülete
2336 Dunavarsány,
Kossuth L. u. 33.
Telefon:06 24 511 171

Elemi iskola
2336 Dunavarsány,
Kossuth L. u. 35.
Telefon: 24/ 483-123

Nagyvarsányi épület
2336 Dunavarsány,
Bartók B. u. 25.
Telefon: 24/ 534-545
06-70-241 8502

Az intézmény fenntartója:
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
2310 Szigetszentmiklós, ÁTI Sziget Ipari Park 1/A II. emelet
Telefon: 06-24/554-117
E-mail: annamaria.palos@klik.gov.hu
honlap: www.kk.gov.hu/szigetszentmiklos

Navigáció